Kanal D’nin dizisi yeni sezonu göremeden bitiyor!

Kanal D’de yayınlanan Yaz’ın Öyküsü dizisi final yapıyor.


Kanal D’nin yaz dizisi 13. bölümle ekrana veda ediyor

Kanal D’nin yaz aylarında yayınlanmaya başladığı dizilerden olan Yaz’ın Öyküsü yeni sezon öncesinde final yaparak ekrana veda edecek. Başrollerini Vildan Atasever ve Tansel Öngel ’in paylaştığı, Pazar akşamları ekranlara gelen Yaz’ın Öyküsü dizisi 13. bölümde final yaparak bitecek.

Yazın Öyküsü ilk ekrana geldiği haftalarda Fox TV’nin yaz dizisi olan Sen Benimsin’i de geride bırakarak reytinglerde ilk sırada yer almayı başarmıştı. Ancak son haftalarda Yaz’ın Öyküsü dizisi, yeni sezonu açan Küçük Gelin ile Fox TV’deki Sen Benimsin dizilerinin ardından 3. olmaya başladı. Kanal D yönetiminin, yeni sezonda başlayacak iddialı dizilerle birlikte reytinglerde düşüş yaşayacağı tahmin ettiği Yaz’ın Öyküsü için erken final kararı alındı.

Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan , Cem Görgeç , Cenk Boğatur ve Gamze Arslan ’ın kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda;Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu , Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı, yeni dizisi  Yaz’ın Öyküsü 27 Eylül Pazar akşamı ekrana gelecek olan 13. bölümüyle final yaparak veda edecek.