Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'ndan Türkçe Super Bowl videolar geldi

Filmin Super Bowl'da yayınlanan videosunun Türkçe versiyonları geldi!


Kaptan Amerika ve Demir Adam'ı karşı karşıya getiren, hayranlarının merakla beklediği Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'ndan Türkçe altyazılı ve dublajlı Super Bowl videolar yayınlandı. 

Film her ne kadar Kaptan Amerika'nın solo projesi olsa da, bünyesinde barındırdığı diğer kahramanlar itibariyle bir süper kahramanlar geçidine dönüştü.

Bildiğimiz süper kahramanlar Chris Evans , Robert Downey Jr. , Scarlett Johansson ve Jeremy Renner ikonik rolleri için yeniden kamera karşısına geçerken, kadroya yeni katılan isimler ise Sherlock'un sevilen yıldızı Martin Freeman , Ant-Man rolünü filmde de üstlenecek olan Paul Rudd , Kara Panter'i canlandıran Chadwick Boseman ve kendi jenerasyonunun başarılı isimleri arasına adını yazdıran Daniel Brühl oldu. Yeniden Russo Kardeşler'e teslim edilen filmde Marvel'ın iki süper kahramanı, Kaptan Amerika ve Demir Adam birbirlerine karşı savaşacak.

Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde Steve Rogers ’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam edenYenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

6 Mayıs 2016’da vizyona girecek Marvel’in Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde tarafınızı seçmeye ve heyecan dolu bir aksiyona hazır olun.