Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'ndan karakter posterleri!

6 Kahraman savaşa hazır.


Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde 6 kahramanın karakter posterleri yayınlandı. Steve Rogers'ın önderliğinde yeniden bir araya gelen Yenilmezler insanlığı kurtarmak için tekrar savaşa hazırlanıyor. Yapımcılığını Kevin Feige’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Anthony &Joe Russo oturuyor. 

Chris Evans 'ı beşinci defa Captain America olarak göreceğimiz filmde  Chris Evans, Robert Downey Jr. ve Scarlett Johansson 'ı bilindik rolleriyle izleyeceğiz. Kadroya yeni dahil olanlar sa şöyle; Martin Freeman , Ant-Man rolünü filmde de üstlenecek olan Paul Rudd , Kara Panter'i canlandıran Chadwick Boseman ve Daniel Brühl .

Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam edenYenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak göreceğiz. Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay istenmedik sonuçlara yol açınca, ekibin bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir denetim sistemi kurulması yönünde politik baskı artar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur;birinin başında Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini arzulayan Steve Rogers, diğerinin başında ise şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve denetimini destekleyen Tony Stark vardır.