Kara Sevda’da beklenen sahne!

Kara Sevda’daki romantik sahneler bu geceki bölümle ekran gelecek.Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’da bu hafta izleyenlerin merakla beklediği romantik sahneler ekrana geliyor.Yeni bölümde ilk kez baş başa kalan aşıkların sahneleri bölüme damga vuracak. Yeni bölümde;Nihan’ın, Emir’le yaptığı anlaşmalı evlilik nedeniyle ayrı düşen aşıklar yıllar sonra gözlerden uzak bir araya gelecek. Yeni bölüm bugün Star TV’de yayınlanacak.Emir, Nihan ve Kemal’in peşine düşüyor!

Kemal, Nihan’ın yeni evini ziyaretiyle büyük bir şüphenin içine düşer. Bu şüphe, Emir ve Nihan’ın evliliklerinin gerçekliğiyle ilgilidir.

Nihan ise Emir’in Kemal’e zarar vereceği inancıyla Kemal’i uyarmak peşindedir.
Kemal, Nihan’a ulaşmanın, gözlerden uzakta bir yerde konuşulacakları konuşmanın yollarını arar. Çözüm Kemal’den gelecektir.

Emir’in Nihan ve Kemal üzerindeki dikkatlerini, şantajcısından gelen yeni bir paket dağıtır. Emir, kontrolünü kaybetmeye başlar. Galip’in bu konudaki rahatsızlığı baba oğulun arasını açarken, Emir kendini başka birinin yanına atar. Bu, emirin geçmişiyle ilgili bilmediğimiz bir noktayı da açığa çıkarır.

Emir, Nihan ve Kemal’in aynı anda ortadan kaybolduklarını geç de olsa farkettiğinde, peşlerine düşer.

Nihan ve Kemal İstanbul’dan uzakta, Kemal’in bir planıyla buluşurlar. Kemal gerçekleri öğrenmeye niyetlidir.