Kara Şövalye'nin yıldızı hayatını kaybetti!

Kara Şövalye ve Aliens 2 ile tanınan Jay Benedict Covid-19'a yenik düştü.


Coronavirüs salgını tüm dünyada can almaya devam ederken bir haber de Hollywood sinemasının ünlü ismi Jay Benedict 'en geldi. Sinemaseverlerin Kara Şövalye ve Alien 2 filmleriyle aşina olduğu 69 yaşındaki Jay Benedict'in, COVID-19 virüsünün nedeniyle yaşamını kaybettiği açıklandı.

Jay Benedict hakkında açıklama yapan TCG Artist Management açıklamasında şu sözlere yer verdi: 'Bu öğle COVID-19 ile olan savaşına yenik düşen sevgili müşterimiz Jay Benedict'in hayatını kaybettiğini duyurmaktan büyük üzüntü duyuyoruz. Ailesine taziyelerimizi iletiyoruz.'

1963 yılı yapımı La bande à Bobo filmiyle oyunculuk kariyerine başlayan Jay Benedict günümüze kadar 124 yapımda rol almıştı.

Idris Elba ve Tom Hanks de yakalanmıştı

Dünyanın dört bir yanında birçok oyuncunun ve ünlünün coronavirüs salgınına yakalandığı bilinenler arasında yer alıyor. Tom Hanks ve eşi Rita Wilson bu hastalığa yakalanıp iyileşenler arasında bulunuyor. Idris Elba, Olga Kurylenko , Kristofer Hivju gibi isimler de evlerinde karantinada bulunuyor. Olga Kurylenko, hastanede kalmayı reddetmediğini, hafif semptomlar göstermesi nedeniyle eve gönderildiğini geçtiğimiz hafta açıklamıştı. Idris Elba ise durumunun iyiye gittiğini bildirmişti. Kristofer Hivju'dan ise yenşi bir açıklama henüz gelmedi.

Ülkemizde de Kıvanç Tatlıtuğ coronavirüs belirtileri göstermesi nedeniyle hastaneye başvurmuş, ancak test sonuçları negatif çıkmıştı.