Karakomik Filmler 2'de gala heyecanı!

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Karakomik Filmler Deli ve Emanet'in galası yapıldı.


Cem Yılmaz 'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Karakomik Filmler 2 Deli ve Emanet'in galası yapıldı. İlk filmi beklenilen izlenmeye ulaşmayan Yılmaz, yeni filmi için 'İlkini binlere bu filmi de milyonlara yaptık.' diyerek espri yaptı.

Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, seri filmin ikincisi olan Karakomik Filmler 2 Deli ve Emanet'in galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirildi. 17 Ocak'ta vizyona girecek olan filmin galasına, filmin oyuncuları Cem Yılmaz, Özkan Uğur , Cem Davran , Büşra Develi , Çağlar Çorumlu , Özge Özpirinçci , Celil Nalçakan katıldı. Oyuncular, film gösterimi öncesinde kırmızı halıda davetlileri selamladı.

'Çok güzel reaksiyonlar aldık, arkadaşlarımla gurur duyuyorum'

Cem Yılmaz gala öncesinde yaptığı açıklamada, '2018 yılının sonbaharında çektiğimiz Karakomik Filmler'in ikinci serisinde Deli ve Emanet'in oyuncu kadrosu olarak sizlerle beraberiz. Birazdan filmimizi izleyeceğiz. Çok mutluyuz. Çok heyecanlıyız. Dün çok dar bir kadroyla, yaklaşık 30 kişilik kadroyla filmi izledik. Çok güzel reaksiyonlar aldık. Çok kalabalık bir kadroyuz. Çok kıymetli oyuncu arkadaşlarım var. Bu oyuncu kombinasyonunda ilk defa bir araya gelen durumlarımız oldu. Neticeden çok mutluyuz. Çok heyecanlıyız. Çok iyi oluşmuş bir kadro bu. Arkadaşlarımla birlikte, gurur duyuyorum' dedi.

'İlk filmi binlere bunu milyonlara yapıyoruz'

Öte yandan, Cem Yılmaz kendisine sorulan diğer filmlerden farkı nedir Sorusuna esprili bir yanıt vererek 'Geçen filmi binlere yönelik yapmıştık, bu filmi milyonlara yönelik yapıyoruz' cevabını verdi.

'O bizim abimiz'

Galaya sanat dünyasından birçok isim katıldı. Galaya katılan Ferit Akyüz, 'Cem Baba işte, geldik biz de. Çok seviyoruz kendisini. Bütün filmlerini izledik. İzlemeye de devam edeceğiz. Ne yaparsa izleyeceğiz. O bizim abimiz. İnşallah bir gün çalışma fırsatı bulurum. Ekipte de bir sürü arkadaşım var.' dedi.

'Cem Abimize süslenip geldik'

Oyuncu Nilperi Şahinkaya ise, 'Cem abimize süslenip geldik. Diğer filmi izlemiştim. Bu filmi merakla bekliyorum. Ekipte olan arkadaşlarım da bu seriyi daha çok övüyor. Biz de çok merak ediyoruz.' diye konuştu.