Karanlığın Elli Tonu'ndan yeni posterler

Christian Grey ve Anastasia Steele arzı endam ediyor.


E.L. James ’in dünya çapındaki çok satanlar kitabından uyarlanan film serisinin ilk filmiydi ikincisi olan Karanlığın Elli Tonu filminden karakter posterleri paylaşıldı. Christian Grey ve Anastasia Steele'i bütün gizemiyle görüyoruz. 

Karanlığın Elli Tonu'nda başrolleri yine Christian Grey rolündeki Jamie Dornan ve Anastasia Steele rolünde göreceğimiz  Dakota Johnson üstleniyor. Film ikinci yapımda kadrosuna Kim Basinger gibi bir efsaneyi dahil etti. Ayrıca Marcia Gay Harden , Jennifer Ehle , Victor Rasuk , Luke Grimes , Rita Ora, Eloise Mumford , Max Martini ve Bella Heathcote gibi isimler de kadrodaki yerlerini aldı.  

Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Genç kadının peşini bırakmayan Grey, Anastasia'yı geri istemektedir. Ona bir şans daha veren Anastasia ise güven ve stabilite üzerine bir ilişki için söz alır ve yeniden birleşirler. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey'in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir...

Film 10 Şubat 2017’de ülkemizde vizyona girecek.