'Karanlıkla Karşı Karşıya'dan altyazılı fragman geldi!

Adam Driver'li 'Karanlıkla Karşı Karşıya'dan altyazılı ilk fragman yayınlandı.


Gerçek bir hikayeden yola çıkan komedi-polisiye filmi Blackkklansman / Karanlıkla Karşı Karşıya'dan altyazılı ilk fragman geldi.

2 Oscar Ödüllü Spike Lee ’nin yönetmen koltuğuna geçtiği yapım, prömiyerini gerçekleştirdiği Cannes Film Festivali’nden Büyük Jüri Ödülü ile dönmüştü.

Spike Lee'nin yönetmenliğin yanı sıra senaristliğini de üstlendiği filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Charlie Wachtel, David Rabinowitz, Kevin Willmott'un imzası var. Filmin oyuncu kadrosu ise oldukça ünlü isimlerden oluşuyor: Star Wars evreninin Kylo Ren’i Adam Driver , “Ballers” dizisiyle tanıdığımız John David Washington , “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te izlediğimiz Laura Harrier , “Örümcek Adam 3”ün Venom’u Topher Grace , Ryan Eggold ve Robert John Burke ...

Filmin konusuna gelince;

Ron Stallworth , Colorado'da yaşayan Afro-Amerikan bir polis memurudur. Ortağı Flip Zimmerman ile birlikte çalışmaktadır. İkili Ku Klux Klan'ı durdurmak için mücadele vermektedir. Ron, örgütün şehri ele geçirme girişimlerini engellemek için örgütün içine sızar. Yerel Ku Klux Klan'ına başarıyla sızmakla kalmayan Ron, yerel bölümün de başına geçmeyi başarır. Peki Afro-Amerikan bir polis memuru, beyaz üstünlüğünü savunan bir örgütün içinde kimliğini gizli tutmayı nasıl başaracaktır?

Karanlıkla Karşı Karşıya'nın Türkiye vizyon tarihi 28 Eylül 2018.