Kardeşlerin arasına kara kedi girdi!

Burak Özçivit, rol arkadaşı Murat Boz'un adını duyunca sinirlendi.


Burak Özçivit ile eşi Fahriye Evcen önceki akşam Bağdat Caddesi’ndeki Happy Moon’s Restaurant’taydı.

Eşiyle yemek çıkışı görüntülenen Burak Özçivit'e 'Murat Boz ile aranız mı bozuldu? ' diye sorulunca ünlü oyuncunun suratı düştü. Özçivit, sosyal medyada hâlâ takip ettiğini söylemekle yetindi ve hızla aracına bindi.

Özçivit, Kardeşim Benim 2'nin beklenen gişeyi yapamamasından rol arkadaşı Murat Boz'u sorumlu tuttuğu iddiası hatırlatılınca gerildi. 'Yok öyle bir şey' diye tepki gösteren oyuncu, 'Neden onu takipten çıkardınız? ' sorusu geldiğinde ise sessizliğe büründü.

Takvim gazetesinin haberine göre, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, 'Kardeşim Benim 2' filmi gişede sınıfta kalınca faturayı Murat Boz'a kesti. 24 Kasım'da vizyona giren film, ilk 3 günde yalnızca 213 bin kişi tarafından izlendi. Vizyondaki 2. haftasında da beklenen ilgiyi karşılamayan film, 420 bin kişi tarafından seyredildi.

Araları açıldı, Murat Boz'u takipten çıkardı

İddiaya göre yurt içi ve yurt dışı galalarında yer alarak aynı zamanda yapımcısı olduğu filmin tanıtımı için çalışan Özçivit'in İstanbul'daki gala hariç hiçbir gösterime katılmayan Boz'la arası açıldı. Özçivit, jürisinde yer aldığı 'O Ses Türkiye' yarışmasının çekimleri dolayısıyla galalara katılmayan Boz'a tavır alıp popçuyu Instagram'da takipten çıkardı. Özçivit'in ardından eşi Fahriye Evcen de Boz'u takipten çıkardı.

Bu ilk değil

'Kardeşim Benim' serisinde ağabey ile kardeşi canlandıran Boz ile Özçivit'in arasının daha önce de açıldığı konuşulmuştu. İddiaya göre o dönemki dargınlık Fahriye Evcen ile Aslı Enver arasındaki soğuk rüzgarlardan kaynaklıydı.