Karlar Ülkesi'nden yeni fragman!

Animasyon filmi Karlar Ülkesi'nden yeni fragman ve Türkçe afiş geldi.


Vizyona girdiği yıl çok sevilen ve Türkiye'de 13 milyon 272 bin TL ve dünya genelinde ise 400 milyon 738 bin dolar hasılat elde eden Frozen / Karlar Ülkesi'nde macera devam ediyor.

Danimarkalı ünlü yazar Hans Christian Andersen 'in kitabından uyarlanan ve ilk kez 2013 yılında vizyona giren Frozen / Karlar Ülkesi filminin devamı olarak çekilen Frozen II / Karlar Ülkesi II'den vizyona az bir zaman kala yeni bir fragman daha paylaşılırken ayrıca Türkçe poster de görücüye çıktı.

Arendelle’in kapılarının çok ötesinde tehlikeli bir yolculuğa çıkan Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven’in maceralarının konu edildiği filmde Elsa 'neden büyülü güçlerle doğdum? ' sorusuna cevap ararken yakın dostları olan Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte tehlikeli ve bir o kadar da olağanüstü bir yolculuğa çıkar.

Karlar Ülkesi II'nin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Jennifer Lee ile Chris Buck ikilisi otururken orijinal seslendirmelerde ise Idina Menzel , Kristen Bell , Josh Gad, Jonathan Groff gibi isimler karakterlerine geri dönüyor.

Merakla beklenen Karlar Ülkesi II, 20 Kasım 2019 tarihinde vizyonda...