Karşınızda Türkiye’nin ilk punk filmi!

Türkiye’nin ilk punk filmi 'Arada'nın vizyon tarihi belli oldu.


Türkiye’nin ilk punk filmi olan Arada vizyona giriyor. Türkiye’deki ilk gösterimini 17.! f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’​nde yapan 'Arada' seyircilerle buluşmak için vizyon tarihini aldı. Mu Tunç​’un hem yönetmen koltuğunu hem de senaryoyu üstlendiği 'Arada', 13 Nisan 2018 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak.

Mu Tunç'un kendi ailesinin hikayesinden ilham aldığı 'Arada' filminin başrollerini Burak Deniz ve Büşra Develi ​ üstleniyor. Hurdalıkta yer alan çılgın rave partilerinden nargile kafelere kadar birçok mekanda İstanbul’un gizemli yeraltı kültürlerini seyircilerle buluşturan 'Arada'nın kadrosunda Selim Bayraktar , Deniz Celiloğlu ​, Ceren Moray ​, Seda Akman ​, Cem Başeskioğlu ​, Eriş Akman ​, Yüksel Ünal ​gibi oyuncular da yer alıyor. 

Filmin konusu:

Kaliforniya’da albüm çıkarmayı hayal eden Ozan, İstanbul’da yaşayan genç bir punk’tır. Ozan’ın babası Altan’da müzik kariyeri olan bir sanatçıdır fakat darbe ile kariyeri sona ermiştir. Ozan’ın geleceği hakkında konuşmaya başlayan baba-oğul, şiddetli bir tartışmaya koyulur. Yaşanan tartışmanın ardından evi terk eden Ozan, arkadaşı Deniz’den Kaliforniya’ya giden bir gemi hakkında bilgi alır. Hayallerini gerçekleştirecek bir fırsat bulan Ozan, kız arkadaşı Lara ile birlikte İstanbul’u altını üstüne getirerek bileti ararlar...