Kaybedenler Kulübü Yolda’dan ikinci sinyal

Yolu dört gözle beklenen Kaybedenler Kulübü: Yolda'dan yeni fragman.İlk filmde olduğu gibi başrollerde Nejat İşler ve Yiğit Özşener ’in yer aldığı Kaybedenler Kulübü: Yolda’dan yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Bir döneme damga vuran 2011 yapımı Kaybedenler Kulübü'nün yönetmenliğini Tolga Örnek ’in üstlenmiş, başrolleri de Nejat İşler ve Yiğit Özşener paylaşmıştı.

Daha önce filmle ilgili kısa bir tanıtım fragmanı yayınlanan Kaybedenler Kulübü: Yolda'nın çekimleri geçtiğimiz yıl içerisinde gerçekleştirilmişti. Filmin arka planında Yavuz Çetin ’den Sadece Senin Olmak şarkısını da duyabilirsiniz.

İlk filmin senaryosunu yazan Mehmet Ada Öztekin 'in bu kez hem senarist hem de yönetmen olarak karşımıza çıkacağı Kaybedenler Kulübü: Yolda'nın başrolünü yine Nejat İşler ve Yiğit Özşener ikilisi paylaşıyor. Filmde ikiliye Hande Doğandemir , Merve Çağıran , Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya da eşlik ediyor.

Filmin konusuna gelince

Kaan ve Mete Olimpos’ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Ancak yolculuğun iki beklenmedik misafiri daha olacaktır. İstanbul’a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir…

Kaybedenler Kulübü: Yolda, 16 Mart'ta vizyonda olacak.