Keanu Reeves'tan evlilik sinyali!

54 yaşındaki Keanu Reeves evlenip aile kurmak istediğini açıkladı.


Hollywood'un müzmin bekarı ünlü oyuncu Keanu Reeves artık evlenmek istediğini belirtti.

Bilim-kurgu serisi Matrix ve aksiyon serisi John Wick ile tüm dünyanın beğeniyle takip ettiği yıldız aktör Keanu Reeves, Britain's OK! dergisine verdiği röportajda artık aile kurma vaktinin geldiğini ifade ederek evleneceğinin sinyallerini verdi.

1999 yılında kızı Ava'nın ölü doğmasının ardından depresyon yaşayan, 2 yıl sonra da Ava'nın annesi olan kız arkadaşı Jennifer Syme 'ı trajik bir trafik kazasında kaybeden 54 yaşındaki yakışıklı oyuncu o zamandan beri Hollywood'un favori bekarlarından biriydi. Uzun yıllar boyunca yanında kimseyi görmediğimiz Reeves'in sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi olmasına rağmen hayatında romantizme yer yoktu. Ancak konuya dair gelen sorulara verdiği yanıtlarda günün birinde yeniden aşık olmak istediğini her zaman dile getiren yakışıklı oyuncu ilk kez aile kurmak istediğini açıkladı.

Evlilik ve çocukların dilek listesinde olup olmadığı sorusuna yanıt veren Reeves; 'Her zaman listede var. Yapılacaklar listesi ve umut edilenler listesi var. Umarım o kadar şanslı olurum.' diye konuştu. Sevginin, her biçimiyle dolu ve mutlu bir yaşam için hayati olduğunu düşünen oyuncu, 'Bence sevgi vermek ve almak, yaşamda ihtiyaç duyulan besin. Ayrıca umduğumuz ve aradığımız şeyle de bağlantılı bir konu. Yaşam yolculuğu boyunca sevgi değişir, büyür, biter ve devam eder. Bu sadece bir partner değil, aynı zamanda arkadaşlıklar ve aile ile de ilgili, bu yüzden bence sevgi bir güç ve farklı şekiller alıyor. Farklı sorumlulukları da üstleniyor. Onsuz, soyumuz tükenir. Ölürüz.' diye belirtti.