Kenan ile Kıvanç'ın dostlukları Ezel'den

Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ hem dost hem komşu olacaklar.Fenomen dizi 'Ezel'in setinde tanışan Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ , o günden beri sıkı dost. Düğünden 1 gün önce Cunda'ya gidip damadın yanında olan Tatlıtuğ, törenden sonra da Cunda'da kalan isimler arasındaydı. Kıvanç Tatlıtuğ, düğünde de en çok eğlenen isimlerin başında geldi.

14 Mayıs tarihinde Cumartesi günü Cunda Adası’nda masal gibi bir düğün ile dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftini bu mutlu günlerinde yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Törene katılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, çiçeği burnunda çifte önemli tavsiyelerde bulundu.

Başak Dizer - Kıvanç Tatlıtuğ çifti evlendikten sonra Emirgan’a taşınmıştı. Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, evlendikten sonra Cihangir ve Rumelihisarı’ndaki evlerini bırakıp senarist arkadaşları Kerem ve Pınar Deren’in Emirgan’daki geniş bahçesiyle dikkat çeken Boğaz manzaralı villasına taşınacak. Böylece zaman zaman bir araya gelip konsol oyunu oynayan, birbirlerini çok seven Tatlıtuğ ile İmirzalıoğlu, Emirgan’da komşu olacak.