Kendinden 13 yaş büyük karısıyla mutluluk pozu

Hugh Jackman ve eşi, 20. evlilik yıldönümlerini St Barts adasında kutluyor.Hollywood'un imrendiği çift Hugh Jackman ve eşi Deborra-Lee Furness , 20. evlilik yıldönümlerini St Barts adasında kutluyor. 

47 yaşındaki Hugh Jackman ve 60 yaşındaki Deborra-Lee Furness adeta gazetecilerin göz hapsinde denizin tadını çıkardı.

Hugh Jackman birkaç gün önce verdiği bir röportajda evlilik yıldönümleri için başbaşa bir tatil planladıklarını söylemişti: 'Yalnızca ikimiz olacağız, çocukları seviyoruz ama bir haftalığına yapacak başka bir şeyler bulabilirler. Balayımızı tekrar yaşamak istiyoruz.'

Hugh Jackman ve Deborra Lee Furness, 1995 yılında birlikte rol aldıkları Correlli adlı dizinin setinde tanışmıştı. O dönemde Jackman 26, Furness 39 yaşındaydı. Bir yıl sonra evlenen çiftin Oscar ve Ava adında evlat edindikleri iki çocukları var. 

Hugh Jackman daha önce verdiği bir röportajda hayat felsefesini şu sözlerle açıklamıştı: 'Mutlu eş, mutlu hayat.'

Wolverine'in dünyaca ünlü yıldızı Jackman eşine duyduğu aşkı ise şöyle ifade etmişti:

'O benim başıma gelen en harika şey. Ve zaman geçtikçe her şey daha da güzelleşiyor. Başka herhangi bir şey olmadan önce onunla tanıştığım için gerçekten minnettarım. Çünkü kariyerimde olan tüm gelişmeleri, hem ekran önünde, hem ekran arkasında, hepsini birlikte başardık.'

Dünyanın en seksi ve en gözde aktörlerinden biriyle evli olan Deborra-Lee Furness'u ise en çok kızdıran şey evliliğine 'şans' denmesi. Furness daha önce yaptığı bir açıklamada, bugün sahip olduğu yaşamın ve evliliğinin birçok kişi tarafından 'şans eseri' diye nitelendirilmesinin kendisini öfkelendirdiğini anlatmış, 'Herkes kendi kaderini kendi yaratır, eğer bir şeyi istiyorsanız iyi niyetli bir yaklaşım gösterir ve onu gerçekleştirirsiniz' demişti.