Kerem Alışık'tan tokat açıklaması!

Kerem Alışık sevgilisi Songül Öden'e tokat attığı yolundaki iddiaları yalanladı.Ünlü oyuncu Kerem Alışık , 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisiyle ünlenen ve uzun zamandır birlikte olduğu bilinen sevgilisi Songül Öden 'e tokat attığı ve ikilinin bu nedenle ayrıldığı iddia edildi. Kerem Alışık bu iddialara karşı açıklama yaptı ve  sitemde bulundu.

İşte Alışık'ın o açıklaması:

'İnsanın hiçbir günahı, hiçbir suçu olmadan kendini savunmak için açıklama yapmak durumunda kalması ne kadar acı ve üzücü... Bu kadar insaftan yoksunca zinhar gerçeği yansıtmayan asla doğruluk payı bulunmayan bir haberi yayınlamak böyle bir iftira bir karalama ile bizi yüz yüze bırakmak hangi mesleki sorumluluğun, hangi vicdanın ürünüdür… Songül ve ben hiç ayrılmadık ve aramızda en ufak bir problemimiz yoktur... Şiddetli bir aşk yaşamanın dışında şiddet sözcüğü ve şiddet eylemi bizim ilişkimizin içine hiç girmemiştir, giremez... Bize son derece uzaktır… Yapılan haber asla ve kata doğru değildir... Böyle mesnetsiz, gerçek dışı, onur kırıcı ve esef verici haberi yapanları kınıyor, Allah’a havale ediyorum.'

Songül Öden kimdir?  

Tiyatro sinema ve dizi oyuncusu olan Songül Öden 17 şubat 1979 Diyarbakır doğumludur. Babası Bedri ödendir. Bir abisi ve bir kız kardeşi ve 3 ablası vardır. Oyuncu Songül Öden daha 6 aylık iken annesi ile babası boşanmıştır. Oyuncu çocukluk ve gençlık yıllarını büyük çoğunluğunu Ankarada geçirmiştir.

Oyuncu Songül Öden yükseköğrenimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde oyunculuk olarak bitirmiştir. Sonrasında ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarında part time olarak şan eğitimi alan oyuncu Songül Öden daha sonra ise Ankara Sanat Tiyatrosunda ve özel tiyatrolarda oyunculuk yaptı. Rol aldığı ilk dizi 1999 Ferhunde Hanımlar dizisidir. Sonrası ise sırasıyla Vasiyet,havada bulut, gümüş, vazgeç gönlüm,mükemmel çift ve son olarak 2011-2014 yılları arasında Umutsuz ev kadınları isimli dizide rol almıştır.