Kerem Bürsin'li 'İyi Oyun'dan yeni fragman!

Türkiye ve dünyanın ilk e-spor filmi 'İyi Oyun'dan yeni fragman yayınlandı.


Kerem Bürsin ve Afra Saraçoğlu 'nun başrolde olduğu yerli macera filmi İyi Oyun'dan yeni bir fragman yayınlandı. Türkiye'nin ve dünyanın e-Spor temalı ilk filmi olan 'İyi Oyun', ismini de kazanılan oyunların sonunda takım arkadaşlarının birbirine söylediği tebrik mesajından alıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız yönetmenliğini yapan Umut Aral oturduğu filmin senaryosu ise Emre Sirel 'e ait.

Zengin kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran film, yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, Kötü Çocuk'un güzel yıldızı Afra Saraçoğlu, Güllerin Savaşı gibi dizilerden tanıdığımız Yiğit Kirazcı , Hakan Kurtaş , Doğaç Yıldız , Mert Yazıcıoğlu , Türkiye’nin en popüler Youtuber isimlerinden Orkun Işıtmak , güzel oyuncu Bahar Şahin , Tolga Canbeyli ve Bada Oh Deniz gibi isimleri kadrosunda bulunduruyor.

Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulur. milyonların oynadığı bilgisayar oyunu League of Legends’ın profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar...

'İyi Oyun' 2 Kasım'da ülkemizde vizyona girecek.