Kertenkele'ye yeni oyuncu

Diziye 10. bölümden itibaren yakışıklı oyuncu Serkan Kuru dahil olacak.Başrollerini Timur Acar ve Sera Tokdemir ’in paylaştıkları atv’nin dizisi “Kertenkele”nin oyuncu kadrosuna 10. bölümden itibaren dahil olan yakışıklı oyuncu Serkan Kuru , 'Semih' karakterine hayat verecek.

Genç oyuncu dizide, Ekrem Bey’in eski bir aile dostunun yurt dışından Türkiye’ye yeni gelmiş oğlunu canlandırıyor. Zehra ile Kertenkele’nin arasını karıştıracak olan Semih, ilerleyen bölümlerdeki farklı sürprizleriyle, ekran başındaki seyircilere oldukça heyecanlı anlar yaşatacak.
Serkan Kuru, diziye dahil olmasıyla ilgili şunları söyledi:   “Burada olmamın sebebi, rolü gerçekten çok sevmiş olmam. Canlandıracağım karakter, yönlülüğüyle “dişi” olan bir karakter. Yani beslenebilecek ve değişime açık bir karakter.

Bu rolü canlandıracağım için, kendimi çok şanslı görüyorum. Kertenkele, şimdiye kadar çekilen bölümleri ve sürpriz doluluktaki içeriğinin etkisi ve güzelliğiyle seyircilerin büyük beğenisini toplamış bir yapım. Böyle muazzam bir oyuncu kadrosu olan güzel bir ekiple, harika bir projede olmaktan dolayı, çok mutluyum.”