Kiralık Aşk'tan ekrana kitleyecek fragman!

Kiralık Aşk'ın heyecanla beklenen 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.


Star TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kiralık Aşk'ın heyecanla beklenen 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk 45. bölümde Defne ve Ömer arasındaki yakınlaşma herkesi ekrana kilitleyecek.

Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Defne'nin evi satışa çıkıyor. Ömer'e durumu çaktırmamak isteyen Defne yine ortalığı karıştıracak. Defne ve Ömer'in ateşli sahneleri ise Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanına damga vuruyor.

Defnelerin evi satışa çıkarılır. Ne yapıp edip satışı durduracağına inanan Defne, durumu Ömer'e çaktırmamak için her şeyi yapar ancak yine tüm şüpheleri üzerine çeker. Ömer, Defne'nin kendisinden bir şey sakladığını farkeder.

Fikret resmen gitti!  

Gidişi ile mağaza meselesi de muallakta kaldı. Yasemin Passionis'e döndü. Artık Sinan'la hem iş arkadaşı hem de sevgililer. Ancak Yasemin ve İsmail tesadüfen karşılaşıyorlar. Bu sürpriz karşılaşma sonrası Sinan'ın tavrı ne olacak acaba? Sude ise Sinan'ın kendisine karşı umursamaz tavırlarından artık sıkılmış durumda. Tüm vaktini Deniz'le geçirmeye başlar. Bu ikili acaba neler yapacak?

Defne ve Ömer bir türlü yalnız kalamıyorlar. Ömer sonunda çözümü buluyor ve Defne'yi kaçırıyor. Hem de çok manidar bir yere!  

Defne'yi hiç beklemediği yerden vuracak ve sırrı Ömer'in kapısına dayandıracak sürpriz ne?

Yayın Günü: 6 Mayıs Cuma

Yayın Saati: 20.00