Kıvanç Dört Nala

At sahibi olmak isteyen Kıvanç Tatlıtuğ, sonunda hayaline kavuştu.Rol gereği defalarca ata binen Kıvanç Tatlıtuğ , bu sayede binicilik tutkunu olup çıktı. Tatlıtuğ 'Argento' isimli 3 yaşında bir İngiliz tayı alıp at sahibi ünlüler arasına katıldı.

Kimi yarış kimi de binek at sahibi olan ünlüler kervanına Kıvanç Tatlıtuğ da katıldı... Bugüne kadar canlandırdığı roller gereği defalarca ata binen Tatlıtuğ, son dizisinden önce de uzun süre binicilik dersleri almıştı. At sevgisi bir tutkuya dönüşen yakışıklı oyuncu, son aylarda sevgilisi Başak Dizer'le sık sık İstanbul'daki atlı spor kulüplerinde boy gösterir oldu.  Yakışıklı oyuncu, kendisine 'konkur' denilen bir binek atı satın aldı. Beyaz olan İngiliz atı 3 yaşında...

YARIŞ ATI İSTEMEDİ 

Şimdilerde Beykoz civarındaki bir çiftlikte duran ve ismi 'Argento' olan at için Kıvanç Tatlıtuğ'un 100 bin dolar ödediği öğrenildi. Hayvan tutkusuyla tanınan yakışıklı oyuncu gibi sevgilisi Başak Dizer de yeni aldıkları atın bakımıyla yakından ilgileniyor... Bu arada magazin dünyasında Tatlıtuğ'un yanı sıra başta Ebru Gündeş, Metin Arolat ve Işın Karaca olmak üzere birçok ünlünün atı bulunuyor. Birçok ünlü isim, yarış atı satın almayı tercih ederken Kıvanç Tatlıtuğ, binicilik sevdası yüzünden kendisine binek at almayı seçti.