Kıvanç Tatlıtuğ, paraya para demiyor!

Kıvanç Tatlıtuğ, bir jean firmasıyla anlaştı.Rol aldığı diziden haftada 130 bin lira alan Kıvanç Tatlıtuğ , bir jean firmasıyla anlaştı.

Takvim'de yer alan habere göre film ve dizilerin yanı sıra reklamların da aranan yüzlerinden yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yer aldığı projelerle para basmaya devam ediyor. 3 yıl boyunca bir jean reklamlarında boy gösteren Tatlıtuğ, toplam 1 milyon 750 bin doları (yaklaşık 6 buçuk milyon lira) cebine koymuştu. Reklamlarında geçtiğimiz yıl Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin 'in yer aldığı marka, son olarak da İlker Kaleli ile 1 milyon liraya el sıkıştı.

Paraya para demiyor

Aynı marka, 2017'de hedef büyütünce 'Çare Kıvanç Tatlıtuğ' dedi! Yetkililer, 'Efsaneler bir gün geri döner;Kıvanç Tatlıtuğ efsanesi kaldığı yerden devam ediyor' mesajını yayınladı. Bu sezon rol aldığı dizisinden haftada 130 bin lira alan oyuncunun, jrean reklamlarında oynamak için ise 2 milyon dolara (yaklaşık 7 buçuk milyon lira) anlaştığı konuşuluyor.

Toplam 12 milyon!

Rol aldığı diziden bir sezonda yaklaşık 4 milyon 600 bin lirayı cebine koyan Kıvanç Tatlıtuğ, iddiaya göre 2017'deki ilk reklam anlaşması için de 7 buçuk milyon liraya el sıkıştı.

Ünlü oyuncu, sadece bu iki projeyle de 2017'de yaklaşık 12 milyon liralık bir kazanç elde edecek.