Kıvanç Tatlıtuğ'un eski ve yeni aşkı pişti oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un eski ve yeni sevgilileri pişti oldu.


Kıvanç Tatlıtuğ ’un eski sevgilisi Azra Akın ile yeni aşkı Başak Dizer bir sosyal sorumluluk projesinin gecesinde pişti oldu. İkili aynı kareye girmemek için büyük gayret sarfetti. İkili aynı kareye girmemek için büyük gayret sarfetti.

Damat firmasının Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliği ile hayata geçirdiği “Kadın Eli Değerse Dünya Değişir” projesi ünlüleri bir araya getirdi. Gece boyunca birbirlerinden kaçan ikili sürekli ayrı yönlere baktı. Çıkışta gazetecilerin sorularına hem Akın hem de Dizer sessiz kaldı.

Gecesine katılanlar arasında uzun süre Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşayan eski Dünya Güzeli Azra Akın ile Tatlıtuğ’un şimdiki sevgilisi Başak Dizer de vardı.

‘Kurt Seyit ve Şura’nın yapımcısı Kerem Çatay ile başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ diziyi rakı masasına yatırdı. 7 saat boyunca sohbet eden ikiliye daha sonra Başak Dizer de eşlik etti.

Tatlıtuğ’un, rakı ve çayı anda içtiği görüldü. Dizer daha sonra ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinin yapımcısı Kerem Çatay ile rakı balık keyfi yapan Tatlıtuğ’un yanına gitti.