Kızım ve Ben galasını yaptı!

Kızım ve Ben, sinemaseverlere Polis Haftası'nda merhaba diyor!


Cemal Hünal 'ın başrolünde yer aldığı polisiye dram filmi Kızım ve Ben galasını yaptı. Film ekibinin yanı sıra iş, siyaset ve sanat dünyasından pek çok ünlü ismin katıldığı galaya 70 özel harekât polisi de aileleriyle birlikte katıldı. Gerçek bir hikâyeden sinemaya uyarlanan filmin senarist ve yönetmenliği Murat Gürvardar , yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor. 

Filmin yapımcısı Burak Memişoğlu, “Filmin gerçek bir yaşam hikayesi olma özelliğiyle farklı olduğunu ve Cemal Hünal'ın özel harekat polisini başarıyla canlandırdığını” söyledi. Basının yoğun ilgi gösterdiği galada konuşan başrol oyuncusu Cemal Hünal, filmde severek çalıştıklarını belirterek, 'Çok duygusal bir senaryo. Hem bir aile hikâyesi hem bir polisin hikâyesi. Çok emek verdik. Benim için çok özel bir anlamı var. Gerek polislerimize atfedildiği için, gerek parçalanan ailelere ve çocukların çektiği acılara değindiği için. Samimi bir proje, umarım seyirci beğenir.' diye konuştu.

Özel Harekât polislerinin katıldığı ve gerçek mühimmatların kullanıldığı sahneleriyle olduğu kadar duygusal sahneleriyle de dikkatleri üzerine çeken Kızım ve Ben yarın sinemalarda!