'Kızım ve Ben'in afişi çıktı

Polisiye-Dram filmi 'Kızım ve Ben' filminden poster yayınlandı.


Merakla beklenen polisiye-dram filmi Kızım ve Ben'den poster çıktı. Issız Adam Cemal Hünal bu kez de yalnız bir baba oluyor.

Başrollerini yerli sinemanın sevilen dram oyuncularından Cemal Hünal ile birlikte ekranların yeni yüzü İrem Helvacıoğlu ve sevimli çocuk yıldız Zülal Memişoğlu 'nun üstlendiği 'Kızım ve Ben', gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanıyor.

Doruk, varlıklı bir ailenin tek çocuğudur. En büyük hayali polis olmak olan Doruk bu hayalini de gerçekleştirir ve akademiden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap'la evlenirler ve bir kız çocuk sahibi olurlar. Ancak küçük Zeynep'in doğuşunun ardından Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk hem işini hem kızının bakımını üstlenir. Nihayet kızıyla sarsılmaz bir bağ kurduklarında ise Serap geri dönecek ve herkes için zorlu bir alışma süreci başlayacaktır...

Aile bağlarının sarsılışını konu edinen 'Kızım ve Ben'in yönetmenliğini ve senaryosunu Murat Gürvardar üstleniyor. Filmin görüntü yönetmenliğini Muharrem Dokur yaparken, filmin yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor. İskender Bağcılar , Gizem Hatipoğlu , Emre Özcan , Cem Cücenoğlu , Cengiz Kurtoğlu ve Ömür Arpacı gibi isimleri de kadrosunda bulunduran 'Kızım ve Ben', Türk Polis Haftası'nda, 6 Nisan 2018'de vizyona girecek!