Klasik öyküden yeni görüntüler!

Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler'den Türkçe fragman ve poster geldi.


Ünlü Alman öykü yazarları Grimm Kardeşler'in klasik öyküsü Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler'i farklı bir tarzda sinemaya taşıyan Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler'den Türkçe dublajlı fragman ve Türkçe poster birlikte paylaşıldı.

Pamuk Prenses'in babasını kötü kalpli cadının elinden kurtarma mücadelesi ve bu mücadele sırasında cüceye dönüşmüş 7 prensle karşılaşmasının hikaye edildiği animasyon filmin yönetmenliğini Sung-ho Hong , Moo-Hyun Jang ve Young Sik Uhm birlikte üstlenirken filmi beyaz perdeye uyarlayan ise Sung-ho Hong.

Pamuk Prenses, babasını üvey annesi olan kötü kalpli cadı kraliçenin elinden kurtarmak için çabalarken bulduğu bir çift kırmızı pabuç sayesinde büyüleyici bir güzelliğe bürünür. Bu esnada Masallar Diyarı’nın bir başka yerinde 7 yakışıklı prens, cüceye dönüşmüştür ve büyüyü bozmanın yolunu aramaktadır. Bir dizi tesadüf sonucu Pamuk Prenses’in yolu yedi kahraman cüceyle kesişir. Birlikte sevgi, dostluk ve gerçek güzelliğin anlamını keşfedecekleri macera ve tehlike dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler (Red Shoes and the Seven Dwarfs) 20 Mart'tan itibaren meraklılarının karşısına çıkacak.