Kocan Kadar Konuş: Diriliş’in fragmanı yayınlandı

Merakla beklenen filmden bir de afiş geldi.BKM yapımı Kocan Kadar Konuş: Diriliş 1 Ocak’ta vizyona giriyor. Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’na ait olan filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor.

Afiş hazır

Şebnem Burcuoğlu’nun “Kocan Kadar Konuş: Diriliş” isimli romanından uyarlanan ve “Kocan Kadar Konuş” filminin devam niteliği taşıyan filmin fragmanı ve afişi hazırlandı. 1 Ocak’ta vizyona girecek olan “Kocan Kadar Konuş: Diriliş”in afişi, ilk filmde olduğu gibi Emre Erdem tarafından tasarlandı.
 
Sıra dışı bir düğün süreci

Geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan’a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu, Efsun ve Sinan’ın hikâyesine de gölge eder: Aileler.

Kendi doğruları ve değer yargılarıyla yüz yılların evlilik adetlerine ve geleneklerine meydan okuyan Efsun ve Sinan’ın cesaretinin komediyle buluştuğu hikayesi Kocan Kadar Konuş Diriliş;güldüren fragmanı ve eğlenceli afişiyle de dikkat çekiyor.
 
 Dev kadro Kocan Kadar Konuş: Diriliş için buluştu

Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi ilk filmde olduğu gibi yine başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrolünü paylaştığı filmde, Hümeyra, Nevra Serezli , Gülenay Kalkan , Eda Ece, Begüm Öner , Gül Arıcı , Muhammet Uzuner , İsmail İncekara , Nilgün Kasapbaşoğlu , Hakan Salınmış , Enis Arıkan , Bora Akkaş , Güven Murat Akpınar , Güçlü Yalçıner , Mehmet Baran Erdoğan , Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi , Gözde Seda Altuner , Burak Topaloğlu , Emine Gülsüm Göznümer , Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor.

Film 1 Ocak'ta seyirciyle buluşacak