Kocan Kadar Konuş: Diriliş’ten iki yeni video

Filmden kahkaha dolu iki yeni tanıtım geldi.Yapımını BKM, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü ’nün üstlendiği, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu ’na ait olan, başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım ’ın yer aldığı Kocan Kadar Konuş Diriliş filminin 1 Ocak’taki vizyonu öncesi, kahkahası bol yeni tanıtımları yayınlandı. 

Son yılların en sevilen romantik komedi filmi olan ve serinin ilk filmiyle gişede büyük başarı yakalayan Kocan Kadar Konuş Diriliş’in bol kahkahalı sahnelerinden oluşan iki yeni tanıtımı izleyicinin beğenisine sunuldu. 

Geleneksel Türk kızı kalıplarının karşısında duran Efsun’un hayatının aşkı Sinan’la olan evlilik sürecini eğlenceli bir dille anlatan Kocan Kadar Konuş Diriliş, Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başarılı performanslarının yanı sıra usta oyuncular Nevra Serezli ve Hümeyra’nın oyunculuklarıyla da taçlanıyor.

Efsun’un geleneksel evlilik kalıplarının karşısında durduğu, maaile çıkılan çeyiz alış verişi ve ailelerin ilk tanışma stresini yaşadığı ve acaba kayınvalidem beni sever mi? Korkusunu ‘mega kaynana’ Cavide’yle taçlandırdığı bu süreçte izleyiciye biz de bunları yaşamıştık dedirtecek…