Kocan Kadar Konuş'tan Yeni Afiş ve Fragman

Kocan Kadar Konuş'un yeni afişi ve fragmanı yayınlandı.


Şebnem Burcuoğlu ’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film, bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor. Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola ) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır.

20 Mart'ta vizyona girmeye hazırlanan Kocan Kadar Konuş'un yeni afişi ve fragmanı yayınlandı!

Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım ) çıkar.

Nevra Serezli , Gülenay Kalkan , Ebru Cündübeyoğlu , Begüm Öner , Eda Ece, Gül Arıcı , Muhammet Uzuner , İsmail İncekara , Cem Kılıç , Enis Arıkan , Bora Akkaş , Romina Özipekçi ve Şebnem Sönmez , koca bulup evlendirmek istedikleri 'Efsun'un macerasındaki birbirinden renkli aile üyelerini ve komşuları oynuyor.