Konuşan Hayvanlar'dan eğlenceli klip!

Konuşan Hayvanlar filminin başrolü Emir Özyakışır'dan harika performans!


9 Ağustos'ta vizyona girecek olan Konuşan Hayvanlar filminde eğlenceli bir klip yayınlandı. Filmin başrol oyuncusu Emir Özyakışır , seslendirdiği şarkı ve rap performansıyla çok beğenildi.

Mustafa Kotan 'ın yönettiği ve Ayşe Balıbey Tanıl ile Ümit Açıkdilli 'nin senaryosunu kaleme aldığı Konuşan Hayvanlar filminin oyuncu kadrosunda Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ , Ayça Erturan , Ebru Akel , Hülya Duyar , Rıza Sönmez , Aslı Samat , Eray Demirkol , Barış Çelikkol ve Orhan Eşkin yer alıyorlar.

Konuşan Hayvanlar, hayvan dostlarını kötü adamların elinden kurtarmak için zorlu bir mücadeleye atılan 9 yaşındaki bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Hayvanları seven bir çocuk olan Can, ailesi hayvan koruma parkında çalıştığı için zamanının çoğunu sevimli dostları ile birlikte geçirir. Annesi, babası ve babaannesi ile birlikte hayvan koruma parkının müştemilatında yaşayan Can'ın oldukça farklı bir özelliği vardır. Can, hayvanları duyabilmekte ve onlarla konuşabilmektedir. Parkında sahibi olan Şaheste, park arazisini satıp yerine rezidans yaptırma planları yapmaktadır. Şaheste'nin babası parkta hayvanların bakımının yapıldığı için arazinin satılmasına karşı çıksa da Şaheste planını uygulamak için gizlice mafya ile anlaşır. Parktaki hayvanların kaçırılması için mafya ile anlaşan Şaheste, bu sayede parkın kapatılmasını sağlayacaktır. Hayvan dostlarından ayrılmayı istemeyen Can, Şaheste'nin planını bozmak ve hayvan dostlarını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Konuşan Hayvanlar, 9 Ağustos'ta sinemalarda olacak.