Korkmak için Temmuz’u bekleyin

Üç Harfliler 3: Karabüyü’nün fragmanı yayınlandı.Korku filmlerinin usta yönetmeni Alper Mestçi ’nin yeni filmi Üç Harfliler 3: Karabüyü’nün fragmanı yayınlandı. 01 Temmuz’da seyirci ile buluşacak filminSiccin ve Musallat serileri ile milyonlara ulaşan yönetmeniMestçi’nin son filmi Siccin 2’de 2015 yılının Temmuz ayında vizyona girdi ve rekorlara imza atmıştı. Mestçi;Temmuz ayının korku ayı olduğuna ve yeni filmi ile de büyük ses getireceğine inanıyor. 

TheMoments Entertainment ve Muhteşem Film'in ortak yapımcılığını üstlendiği filmin fragmanındaki sahneler korkunun derecesini de gözler önüne seriyor. Siccin serisinin yıldızlarının buluştuğu Üç Harfliler 3: Karabüyü’nün oyuncu kadrosunda;Seda Oğuz , Deniz Gündoğdu ;Metin Yıldırım , Özay Fecht , Merve Ateş , Yücel Tunca , Nefise Seda Yanık , Sedat Develik , Fatma Nilgün İslamoğlu , Gülşah Tütel gibi oyuncular yer alıyor.

Filmde, Anne ve babasını kaybettikten sonra çocukluğunun geçtiği eski evde oturmak istemeyen Alev, evini kiraya verir. Bu eve taşınan 'tekinsiz' ve tuhaf kiracılar Alev, kızı Eda ve kocası Erol’un hayatlarını bir anda kâbusa çevirir. Eve taşınan Dilek ve Kadir yeni evli bir çifttir. İkisinin de geçmişinde ürkütücü olaylar vardır ve farklı şekillerde Alev’in ailesine musallat olurlar. Alev rastlantı sonucu gittiği ve ''Ebced Hesabı'’ yaparak “Yıldızname” falına bakan ürkütücü kadından, kiracıları hakkında bazı bilgiler öğrenir. Fakat öğrendiği şeyler Alev’in yaşadıklarını daha da kara bir kâbusa dönüştürecektir.