Korku filmi Ma'dan yeni poster geldi!

Octavia Spencer'ın ilk korku-gerilim filmi Ma'nın yeni posteri yayınlandı.


Duyguların Rengi filminde canlandırdığı Minny Jackson karakteriyle Oscar kazanan başarılı oyuncu Octavia Spencer ve Missi Pyle 'ın başrolünü üstlendiği korku-gerilim filmi Ma'dan yeni bir poster paylaşıldı.

Film, Ohio'nun bir kasabasında yaşayan orta yaşlardaki yalnız bir kadının genç bir arkadaş grubunu evine davet etmesi üzerine yaşananları konu ediniyor. Issız bir kırsaldaki evinde büyük bir parti düzenleyen ve gençlerin de katılmasını isteyen kadının yapacaklarını kimse tahmin edemeyecektir. Gençler çok şanslı olduklarını düşündükleri sırada ev sahiplerinin niyetini sorgulamaya başlayacakları olaylar yaşanacaktır. Sue Ann adındaki ev sahibinin konukseverliği zaman geçtikçe bir takıntı haline dönüşecek ve gençlerin rüya gibi geçen akşamlarını hayatlarında yaşayabilecekleri en korkunç kabusa ve Ma'nın evi de dünya üzerinde gidebilecekleri en kötü mekana dönüştürecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Octavia Spencer ve Missi Pyle'la birlikte Luke Evans , Juliette Lewis , Allison Janney ve McKaley Miller yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise “Pretty Ugly People”, “Duyguların Rengi” ve “Get on Up” gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2016 yılında “Trendeki Kız” filmini yöneten Tate Taylor üstleniyor.

Ma 31 Mayıs'ta vizyona girecek.