Korku filmi 'Us'tan altyazılı fragman geldi!

Jordan Peele'nin yeni korku filmi 'Us'tan altyazılı ilk fragman yayınlandı.


2018 yılında En İyi Orijinal Senaryo dalında Oscar kazanan Kapan'ın yönetmeni Jordan Peele 'nin yeni korku filmi Us'tan altyazılı ilk fragman paylaşıldı. Wilson ailesinin dinlenmek üzere gittiği sahil kenarındaki evlerinde başlarına gelen tuhaf olayları konu edinen korku-gerilim filminin Mart ayı içerisinde Türkiye sinemalarında gösterimde olacak.

Us filminin yönetmenliğini ve senaristliğini başarılı yönetmen Jordan Peele üstlenirken, oyuncu kadrosunda ise 2018'de gişeleri altüst eden Black Panther'in yıldızı Lupita Nyong'o ; Aquaman'de de başrolde yer alan Yahya Abdul-Mateen II ; “The Handmaid’s Tale” dizisindeki rolüyle Altın Küre kazanan Elisabeth Moss ; komedyen Tim Heidecker ; usta oyuncu Jack Nicholson’ın torunu Duke Nicholson , “Titans” dizisinde izlediğimiz Anna Diop ve çocuk oyuncular Shahadi Wright Joseph , Evan Alex , Cali Sheldon ve ikizi Noelle Sheldon yer alıyor.

Filmin konusuna gelince;

Adelaide ve Gabe Wilson birbirlerini ve ailelerini seven, huzurlu ve mutlu bir çifttir. Yorucu geçen bir yılın ardından çift 2 çocuklarını da alıp Kuzey Kaliforniya'da sahil kenarında bulunan evlerine giderler. Tyler ailesi ile sahilde geçirdikleri bir günün ardından, geçmişte bir çeşit travma atlatmış olan Adelaide, ailesinin başına bir şey gelebileceği konusunda paranoyaklaşmaya başlar. Gece çöktüğünde Wilson ailesinin, yolda el ele tutuşmuş dört kişiyi görmesinin ardından her şey daha paranoyak bir hal alacaktır. Evlerine yapılan saldırıyı savuşturamayan ailenin yaşayacağı en büyük dehşet ise evlerine giren bu 4 kişinin aslında kendilerinin birebir kopyaları olmasıdır. Birbirinin klonu gibi olan iki ailenin arasındaki en önemli fark ise içlerinden yalnızca birinin hayatta kalabileceğidir.

Merakla beklenen korku gerilim filmi Biz, korku filmi sevenlerle 15 Mart 2019'da buluşacak.