Korona setlerde de hız kesmiyor!

Teşkilat dizisinin başrolü Deniz Baysal Yurtcu koronavirüse yakalandı.


Birçok oyuncunun hayatını kaybetmesine sebep olan koronavirüsü tehdidi setlerden ayrılmıyor. Geçtiğimiz hafta Sadakatsiz dizisi oyuncularının ardından bu hafta da TRT1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat'ta rol alan Deniz Baysal Yurtcu koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu, 'İyiyim, moralim yerinde, sadece koku alamıyorum' ifadelerini kullandı.

 

TRT 1'de yayınlanan MİT dizisi Teşkilat dizisinde koronavirüs paniği yaşandı. Dizinin başrol oyuncularından Deniz Baysal Yurtcu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı.

'Koku alamıyorum'

Kötü haberin hızla yayılmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu, sağlık durumu hakkında 'Arkadaşlar haber doğru, kovid oldum. Evde 10 günlük karantinadayım. İyiyim, moralim yerinde, sadece koku alamıyorum. Atlatacağım inşallah. Ama gerçekten iyiyim, merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim' dedi.

Eşi negatif çıktı

Şarkıcı eşi Barış Yurtcu'nun sağlık durumu hakkında da bilgi veren güzel oyuncu, 'Yalnız değilim, Barış da benimle bu süreçte. Evde ayrı ayrı takılıyoruz, o negatif çok şükür. En iyi ilaçlardan biri moral. Benim moralim de yerinde' ifadelerini kullandı.

Deniz Baysal Yurtcu kimdir?

5 Nisan 1991 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. İlköğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Teğmen Ali Rıza Akın cı Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu'nda görev aldı. Halen Celal Bayar Üniversitesi'nde uluslararası ticaret okumaktadır.

İlk olarak 'Derin Sular', 'Bitmeyen Şarkı', 'Babalar ve Evlatlar' gibi bazı dizilerde roller aldı. 'Aşk, Ekmek, Hayaller' adlı dizide canlandırdığı Karaca Yılmaz rolü ile tanınmaya başladı. 2014 yaz ayında başlayan 'Kaçak Gelinler' adlı dizide canlandırdığı Kainat Gencer karakteri ile geniş bir hayran kitlesi kazandı. Show TV'de başlayan 'Beyaz Yalan' adlı dizide birbirine sadece yüz olarak benzeyen, karakterleri ve yaşamları tamamen farklı Alara Korel ve Melek Yılmaz adlı iki genç kızı canlandırmıştır. 2017-2018 yılları arasında Yapımı Avşar Yapım olan 'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinde başrol karakteri olan Hazan Çamkıran'ı canlandırdı. Son olarak Söz dizisinde başrol Savcı Derya Duman karakterini oynadı.