Kötü Komşular 2'den Türkçe afiş yayınlandı!

Zac Efron'lu Kötü Komşular'da komedi bitmiyor.Zac Efron ve Chloe Grace Moretz'in başrolde oynadığı yılın komedi filmi Kötü Komşular 2'nin Türkçe afişi yayınlandı.

2014 yılının en populer komedi filminin devamı olarak çekilen Kötü Komşular 2’de Seth Rogen , Zac Efron ve Rose Byrne ekibine Chloe Grace Moretz katılıyor. Evli çiftin komşu kız kardeşlerle karşı karşıya kaldığında meydana gelen olayları konu alan filmin yönetmen koltuğunda Nicholas Stoller oturuyor.  

Mac (Rogen) ve Kelly Radner ikinci bebeklerini beklemektedir ve taşınmaya karar verirler. Yola getirdikleri mahalleden emin olan ve evi satmanın uygun olduğuna karar veren çift yeni komşularının, Teddy (Efron) ve kardeşlerinden daha beter bir kız kardeş grubu olduğunu anlar.

Okullarının cinsiyetçi ve baskıcı sisteminden sıkılan sıradışı Kappa Nu kardeşleri, kendi evlerine çıkmaya ve istedikleri şekilde yaşamaya karar vermişlerdir.  Shelby (Moretz) ve arkadaşları Beth (Kiersey Clemons ) ve Nora (Beanie Feldstein ) kampus dışındaki mükemmel yeri bulmuşlardır ve sakin bir muhitte oturdukları gerçeğini umursamazlar.

Yeni komşularını alaşağı etmek isteyen Radners ve en iyi arkadaşları Jimmy (Ike Barinholtz ) ve Paula (Carla Gallo ) , gizli silahları karizmatik Teddy’i savaşmak için geri getirirler. Teddy karizmasıyla kardeşleri etkileyebilirse Kappa’ların kepenklerini indirebileceklerdir ancak kızkardeşlerin pratik zekasını ve çılgınlığını hafife almışlardır.

Film 13 Mayıs 2016’da vizyona girecek.