Kurtlar Vadisi Pusu 273. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kurtlar Vadisi Pusu soluksuz izleyeceğiniz yeni bölümü ile bu hafta yine gündeme bomba gibi düşecek.


Son bölümü ile nefes kesen dizi  Polat'tan öcünü almak için yemin eden Tilki yeni bölümünde neler yapacak?  

Aksiyon ve heyecan dozu yüksek dizi Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde, Cahit ve Yasin'in uzaktan takip ettiği Polat Alemdar , teslimat noktasında hiç tahmin etmediği bir sürprizle karşı karşıya kaldı.

Suriye'deki en büyük silah deposunu havaya uçuran Polat Alemdar karşısında Gölge'nin çaresizliğine tanıklık etmişti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta ekrana gelen bölümünde ise Gölge'nin hamleleri merak konusuydu. Gölge, Polat'tan aldığı bu ağır darbeye nasıl karşılık verdi? Kurtlar Vadisi Pusu'da izleyiciler önemli bir gelişmeye tanık oldu.

Profesör Anadolu ve öğrencisi Altay, uzun yıllardır gizlice sürdürdükleri Türkiye'nin maden zenginlikleriyle ilgili araştırmalarını Polat Alemdar'ın desteğiyle kamuoyuyla paylaşmaya karar verdiler. Altay'ın basın toplantısına hazırlandığını öğrenen Gölge ise, bunu engellemek için planlarını devreye soktu.

Tilki  Karun ortaklığı 

Polat Alemdar'dan öcünü almak için yemin eden Tilki ise hedefine Polat'ın en yakınındaki isimlerden birini koydu. Karun'un da yardımıyla Safiye'nin izini bulmaya çalışan Tilki, büyük bir sürprizle karşılaştı. Yusuf, Zeynep hakkında araştırma yaparken Azra'nın kaçırıldığını öğrendi ve Azra'yı kurtarmak için hemen harekete geçti.