Kurtlar Vadisi Pusu 276. bölüm fragmanı yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu 17 Aralık Perşembe Kanal D'de.Türk televizyonlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 276. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

Kanal D'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile bu hafta kaldığı yerden devam edecek.

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde neler oldu?   

Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’yi kurşunlarına hedef yapan Polat Alemdar , Gölge’nin ilişkilerinin peşine düşüyor ve kimler adına çalıştığını deşifre etmeye başlıyor. Gölge’nin yaşayıp yaşamadığı ise bu hafta cevabını buluyor.

Polat’ın her defasında planlarını bozmasına çok sinirlenen Karun, topyekün saldırıya geçmek üzere Algis, John Smith , Ariel ve Tilki ile işbirliği yapıyor.

Düşmanları Polat Alemdar’ın Şedid’le ortak hareket ettiğini göstermek ve uluslararası savaş mahkemesinde yargılanmasını sağlamak için algı operasyonu yapmayı planlarken, bu yolla Polat’tan kurtulacaklarını hesap ediyorlar.

Karun’un talimatıyla bütün dünyayı şoka uğratacak bir eylem peşinde olan John Smith ve Ariel, İsviçre’de organize ettikleri canlı bomba eyleminde karşılarında yine Polat Alemdar’ı buluyor… Ancak Polat’ı büyük bir sürpriz bekliyor.