Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat şokta

Kurtlar Vadisi Pusu'da Leyla'dan Polat'a ret cevabı.


Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 2 Nisan Perşembe akşamı 253.yeni bölümüyle izleyici karşısında olacak. Vadi severlerin dört gözle beklediği Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Detaylar ve yeni gelişmeler haberimizden takip edebilirsiniz. Fragmanı izlemek için haberimizdeki linke tıklamanız yeterli olacaktır...


Dizinin yeni bölümünde;Leyla’nın cevabı karşısında hayal kırıklığına uğrayan Polat, olan biteni anlamlandırmaya çalışır. Acısını içinde yaşayan Leyla ise Polat’tan köşe bucak kaçmaya ve sorularını cevapsız bırakmaya devam etmektedir.

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde;Leyla'nın kanser olduğunu öğrenmesiyle Polat ile ilgili tüm planları değişiyor. Polat'ın evlenme teklif etmek için akşam yemeğinde bir araya geldiği Leyla Polat'a hiç beklemediği bir cevap verir. Çok sevdiği Polat'tan ayrılmak zorunda olan Leyla bunu Polat'a söylerken çok zorlansa da yapacak başka bir şeyi yoktur.

Dizinin piskopat karakteri, ŞEDİD örgütünden koptuktan sonra başına buyruk hareketleriyle KGT'nin başına bela olmaya devam eden Sagir'in hedefinde yeni eylemler vardır. KGT ise İngilizler tarafından da desteklenen Sagir'i durdurmak için elinden geleni yapıyor.

Pusat Çakır, Fehmi Kuzuzade'nin pususuna düşüyor. Fehmi'nin kendisine verdiği gazla ve aklına düşürdüğü kurtla yolunu şaşıran Pusat Çakır neredeyse arkadaşlarına cephe alacak kadar değişmiş durumda. Bu arada Fehmi'nin kayıp oğlu Yusuf ailesinin karşısına çıkıp çıkmamak konusunda emin değildir. Fehmi Kuzuzade'nin her yerde arayıp bulamadığı Yusuf hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak gibidir. Çünkü Yusuf'un gidecek yeri ve kardeşine olan özleminde sabrı kalmamıştır.

İhtiyarlar heyetinin en kıdemli üyesi Hoca bu görevi bırakmak istediğini söylüyor. Polat Alemdar ile İhtiyarlar heyetinin geleceğini masaya yatıran Hoca, farklı bir görevde yer almak üzere Aksaçlı görevini başka birine devretmeyi düşünüyor.