Lively: 'O sahneleri izleyemiyorum!'

Blake Lively, Tonight Show adlı programa katıldı.


Bugünlerde ikinci bebeğini bekleyen oyuncu Blake Lively , hamile şıklığıyla adından söz ettirirken, son olarak katıldığı şov programında eşi hakkında söylediği sözlerle gündeme geldi.

Hollywod’un en beğenilen oyuncularından Blake Lively, önceki gün katıldığı Jimmy Fallon ’un Tonight Show adlı programında dört yıldır evli olduğu 39 yaşındaki Kanadalı oyuncu Ryan Reynolds hakkında söylediği sözlerle dikkat çekti.

Tim Miller 'in yönetmenliğini yaptığı “Deadpool” filminde baş karakter Wade Wilson’ı canlandıran Ryan Reynolds’un filmdeki öpüşme ve ilişki sahnelerini izleyemediğini söyleyen Lively, bu sahneleri “işkencenin zalimce ve sıra dışı hali” şeklinde nitelendirdi.

'Kızım televizyona sarılıyor'

James adında 18 aylık bir kız çocuğu annesi olan 28 yaşındaki oyuncu, “Kızım babasını görünce ‘baba’ diye koşuyor, ekrana sarılıp öpüyor ve babasına el sallıyor. Babasının karşılık olarak ona neden el sallamadığına anlam veremiyor” şeklinde konuştu.   

'Dünyanın en güzel hamilesi'

Hollywood Reporter, taşıdığı hamile şıklığı için 'Belki de dünyanın en güzel hamilesi' ifadesini kullandığı Lively, “Gossip Girl” dizisindeki Serena van der Woodsen karakteri ile dünya çapında üne kavuştu. Son olarak, ağustos ayında vizyona girecek olan “Shallows” filminde başrolde yer aldı.