Maaşımın 1 milyon katını geri çevirdim

Cem Yılmaz, katıldığı bir forumda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


‘Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum’a konuşmacı olarak katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz , kariyeri hakkında merak edilen konulardan bahsetti. Meslek hayatında keşkelerinin olmadığını ve sınırlarını bildiğini söyleyen komedyen Cem Yılmaz 'Yıllarca televizyon programı yapmam için teklif geldi ama başarısız olacağımı bildiğim için kabul etmedim. Kendimi izlemek istemem ki. Katrilyon teklif etseler cevabım 'Hayır'. İlk reklam filminde maaşımın 1 milyon katını teklif etmişlerdi. 'Bana uygun değil' diyerek onu da reddettim.' dedi.

'Başarılı bir yapımcı değilim'

Finansal yönden başarılı bir yapımcı olmadığını belirten Cem Yılmaz, 'G.O.R.A'dan 100 bin TL zarar ettim. Çok büyük filmlerden, küçücük zarfla para aldığımız oldu' şeklinde konuştu.

'Onların ilişkisi mekanik'

Hiç fan kulübü olmadığını dile getiren komedyen, 'Sevilmek kadar sevilmemeyi de normal karşılıyorum. Kimseye 'Hayranlarım’ diye hitap etmedim. Sahtekâr şöhretler bu konforu yaşıyorlar, onların fanları oluyor, bilmem ne oluyor. 'Ballarım, canlarım’ diyorlar. İlişkileri mekanik' açıklamasını yaptı.

İki büyük sürpriz

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp başrolünde oynadığı, Kıvanç Baruönü 'nün yönettiği 'Arif V 216'daki 2 büyük sürpriz geçen gün ortaya çıktı. Çağlar Çorumlu , 24 Eylül 1996'da ölen Zeki Müren 'i canlandırdı. Cem Yılmaz'ın oynadığı 'Arif Işık' ise Tarkan'ın meşhur 'Kuzu Kuzu' şarkısını söyledi.

5 Ocak 2018'de vizyonda

Cem Yılmaz, G.O.R.A'daki 'Erşan Kuneri'yi filmde yine kendi oynadı. Kadrosunda Mert Fırat , Seda Bakan , Farah Zeynep Abdullah , Ediz Hun, Tuba Ünsal , Ahu Yağtu , Zafer Algöz , Özkan Uğur ve Özge Özberk 'in olduğu 'Arif V 216' 5 Ocak 2018'de vizyona girecek.