Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi yüzünü gösterdi

Vezir Parmağı'ndan ilk fragman nihayet yayınlandı.


Mahsun Kırmızıgül 'ün komedi-savaş türündeki son filmi Vezir Parmağı'ndan beklenen fragman geldi!

Her filmiyle büyük gişe başarılarına imza atan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül'ün hem yönetmen koltuğunu hem de başrolü üstlendiği filmin çekimlerinde 150 kişilik teknik ekibin yanı sıra aynı 64 kişilik ana oyuncu kadrosunun görev aldığı filmde Mahsun Kırmızıgül yine başrolde. Kırmızıgül'e Gülben Ergen , Ece Uslu ve Yasemin Yalçın gibi yıldız oyuncular eşlik ediyor.

Filmin diğer oyuncuları şöyle; Ali Sürmeli , Selim Bayraktar , Peker Açıkalın , Orçun Kaptan , Levent Sülün , Rana Cabbar , Metin Yıldız , Talat Bulut , Altan Erkekli , Cihat Tamer , Nuri Alço , Muhammed Cangören , Hayrettin Karaoğuz , Derya Şensoy , Meral Çetinkaya , Aydan Burhan , Güner Özkul , Suna Selen , Defne Yalnız .

3 katıya yayılmış, farklı coğrafyalardan ve farklı kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen savaşlardan yeni bir tanesine daha girmektedir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınır. İmparatorluğun 5 ayrı bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaktırlar...

Film 25 Ocak'ta vizyona girecek!