Manbiki kazoku'dan yeni fragman geldi.

Altın Palmiye ödüllü Manbiki kazoku'dan yeni fragman yayınlandı.Yılın en çok konuşulan filmlerinden Altın Palmiye ödüllü Shoplifters / Manbiki kazoku'dan yeni fragman geldi. 

Dünya prömiyerini gerçekleştirdiği Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye’yle ödüllendirilen suç ve drama filmi Shoplifters / Manbiki kazoku'nun yeni fragmanı yayınlandı.

“Bir Dilek Tuttum”, “Benim Babam, Benim Oğlum” ve “Son Cinayet” gibi filmlerle adını dünyaya duyuruan Japon yönetmen Hirokazu Koreeda’nın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Lily Franky , Sakura Ando, Kirin Kiki , Kengo Kora, Sôsuke Ikematsu , Chizuru Ikewaki , Yuki Yamada, Yoko Moriguchi ve Akira Emoto gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusuna gelince;

Osamu ve ailesi hırsızlık yaparak geçinmektedir. Yine bir gün Osamu ve oğlu bir marketten yiyecek bir şeyler çalıp eve dönerlerken küçük bir kıza rastlarlar. Kız dondurucu soğukta dışarıda kalmıştır. Aile küçük kızı evlerine almayı pek istemez fakat yaşadığı sıkıntıları öğrendiklerinde onunla ilgilenmeye karar verirler. Küçük kız kısa sürede ailenin neşesi haline gelir. Onlar hayatta kalabilmek için suç işleyerek zar zor para kazansalar da, küçük kızla birlikte mutlu bir yaşam sürerler. Fakat gizli bir sırrın ortaya çıkması ailenin ve küçük kızın hayatını tamamen değiştirir.

Shoplifters / Manbiki kazoku'nun 18 Ocak 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.