Manyetik Fırtına'dan ilk fragman geldi

Adrenalini bol bu bilim kurgu heyecanla bekleniyor.


Tüm Dünya yok olma tehlikesiyle karşı karşıyayken bunu durdurmaya çalışanların mücadelesini konu alan Geostorm/Manyetik Fırtına'dan ilk teaser-fragman yayınlandı.

Dean Devlin (“Independence Day”’in yazar ve yapımcısı) aksiyon gerilim türündeki “Manyetik Fırtına/Geostorm,” ile ilk yönetmenlik çıkışını yapıyor. Filmin başrollerinde; Gerard Butler (“Olympus Has Fallen,” “300”) , Jim Sturgess (“Cloud Atlas”) , Abbie Cornish (“Limitless”) , Alexandra Maria Lara (“Rush”) , Daniel Wu (“The Man with the Iron Fists,” “Warcraft: The Beginning”) , ile Oscar adayları Ed Harris (“The Hours,” “Apollo 13”) ve Andy Garcia (“The Godfather: Part III”) yer alıyorlar.

Özet: Gezegende eşi benzeri görülmemiş doğal afetler yaşanmasının ardından, dünya liderleri, karmaşık bir uydu network’ü yaratarak, iklimi kontrol etmek ve böylece insanların güvenliğini sağlamak üzere biraraya gelirler. Ama, bir şeyler ters gider ve, Dünya’yı koruması için yapılan sistem ona saldırmaya başlar. Dünya çapında bir manyetik fırtına her şeyi ve herkesi yok etmeden önce, gerçekte ne olduğunu ortaya çıkarmak için saate karşı yarış başlamıştır.