Mary Queen of Scots'tan yeni poster!

Bir kraliyet draması filmi 'Mary Queen of Scots' yeni posterler yayınlandı.


Başrollerini “Uğur Böceği”nin Altın Küre ödüllü yıldızı Saoirse Ronan ve “Ben, Tonya” ile Oscar’a aday gösterilen Margot Robbie ’nin üstlendiği kraliyet draması “Mary Queen of Scots”tan yeni posterler yayınlandı.

16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart (Saoirse Ronan) , 18 yaşında dul kalır ve omuzlarına yeniden evlenme baskısı yüklenir. Mary bunun yerine yurdu İskoçya'ya geri döner ve hakkı olan tahtı geri ister. Fakat İskoçya ve İngiltere, etkileyici genç Kraliçe Elizabeth'in (Margot Robbie) yönetimi altındadır. İki genç kraliçe erkek egemen bir dünyada hem tahtta hem de aşkta rakip konumundayken bağımsızlığa karşı evlilik oyununu nasıl oynayacaklarına karar vermelidir. Bu süreçte yaşanan ihanetler, isyanlar ve entrikalar tarihin akışını belirleyecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Altın Küre adayı Guy Pearce , “Billy Lynn's Long Halftime Walk”tan tanıdığımız Joe Alwyn , “Humans”ın yıldızı Gemma Chan , “Doctor Who”nun 10. doktoru David Tennant , Jack Lowden , Martin Compston ve Brendan Coyle gibi isimler de yer alıyor. 

Yönetmen koltuğunda, ilk uzun metrajlı filmine imza atan Josie Rourke 'un oturduğu 'Mary Queen of Scots' ülkemizde 1 Şubat 2019’da vizyona girecek.