Maymunlar Cehennemi: Savaş'tan Türkçe fragman geldi

Efsane seriden muhteşem bir bölüm geliyor.Fransız yazar Pierre Boulle 'un romanından uyarlama olan Maymunlar Cehennemi film serisnin ilki 1968 yılında vizyona girmişti. O tarihten bu yana pek çok yeni versiyonu çekilen filmin yeni serisinin startı 2011 yapımı Maymunlar Cehennemi: Başlangıç ile oldu. Büyük ilgi gören bu yeni ilk filmden sonra Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti geldi. Şimdi ise yeni serinin son halkası bizi karşılamak üzere. Şimdilik son bölüm olan Maymunlar Cehennemi: Savaş'tan ilk Türkçe altyazılı fragman paylaşılırken, büyük emek ve maliyet harcanan bir film olduğu görülüyor.

Filmin yönetmenliğini tekrar Matt Reeves yaparken baş karakter Sezar'ı serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi Andy Serkis canlandıracak. Filmin kadrosunda Woody Harrelson , Steve Zahn , Terry Notary ve Karin Konoval da yer alıyor. 

Maymunların lideri olan Sezar insanlarla savaşmak yerine barış sağlamaya çalışmıtır. Ancak insanların amacı onları tamamen yok etmektir. Bu nedenle Sezar ve beraberindekiler insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat Sezar'ın ordusu da insan ordusu da büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır...

Merakla beklenen devam halkası 14 Temmuz 2017'de vizyona girecek.