Mazlum Kuzey & Kuddusi galasını yaptı!

Eğlenceli komedi filmi Mazlum Kuzey & Kuddusi 2'den eğlenceli gala!


Komedi oyuncusu Önder Açıkbaş 'ın yönetmen, yapımcı, senaristliğini yaptığı ve aynı zamanda başrolünü de oynadığı komedi filmi 'Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var! ' filmi Freya Akaretler'de gerçekleştirilen eğlenceli bir galayla sevenleri ve meraklılarıyla buluştu. 

2015 yılında vizyona giren ve oldukça beğenilen Mazlum Kuzey'in devam filminde Mazlum Kuzey'in yanında bu sefer ÖTV komedi programının sevilen karakteri Kuddusi'yi de izleyebileceksiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi ünlü Netflix dizisi La Casa de Papel'e göndermede bulunan filmin kadrosunda Önder Açıkbaş'ın yanı sıra İşler Güçler ve Kardeş Payı dizileriyle tanınan Ahmet Dursun ve El Ummar, Cin Çeşmesi ve Kabus gibi korku temalı filmlerle tanıdığımız Mustafa Miraç Kaya , Gülten Çelik , Mustafa Çelik , Fatoş Bayındır, Kutay Sever yer alıyor.

Filmin konusuna gelince; Mazlum Kuzey'in gerçekleştirmeyi düşündüğü büyük bir hayali vardır. Elon Musk 'ın uzaya araba yollayacağını öğrenen genç adam, uzaya gidip orada okey masası kurmayı planlar. Bu sayede dünyanın gözü üzerinde olacak ve herkes okey kültürünü öğrenebilecektir. Babası Tahir'den kendisine kalan parayı gözünü kırmpadan bu işe yatıran Mazlum Kuzey, vakit kaybetmeden oyuna hakim olan birkaç arkadaşı ile birlikte uzaya gider. Ancak tam gösteri maçının yapılacağı sırada astronotlar arasında kavga çıkınca proje iptal olur. Bu sırada Mazlum'un karısının kaçılması ise işleri içinden çıkılmaz bir hale sokar. Mazlum'un dayısı Kuddusi'nin işe el atması ile ekip, kendilerini zorlu bir maceranın içerisinde bulur. Film, Önder Açıkbaş'ın ilk yönetmenlik denemesi olma özelliğini taşıyor.

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var! 12 Nisan'da karşınızda olacak.