Me Nokta Ali güldürecek!

Engin Akyıldırım imzalı komedi filmi Me Nokta Ali güldürmeye hazır...


Yönetmenliğini Engin Akyıldırım 'ın yaptığı yılın iddialı komedi filmi Me Nokta Ali vizyona hazır. Salgın nedeniyle iki yıldır vizyon tarihini ertelemek zorunda kalan film nihayet vizyona giriyor.

Başrollerini İlkin Oğuzhan Çakır , Merve Sevi , Ayhan Taş , Naci Taşdöğen , Orçun Kaptan , Yaşar Şengül , Tahsin Taşkın 'ın  paylaştığı konuk oyuncu olarak Muzaffer Uzunyılmaz ve Erol Taşcı'nın yer aldığı Me Nokta Ali filmi 24 Eylül de vizyonda olacak. 

2019 yılında çekilen film iki yıldır koronavirüs salgınının yarattığı olumsuz durumdan dolayı gösterimi ertelenmişti. Bu süreçte bir kaç defa gösterim tarihi alan yapım sinemaların pandemi kısıtlamaları kapsamında kapatılmasıyla vizyon şansı bulamamıştı.

Filmle ilgili sitemize konuşan yönetmen Engin Akyıldırım yapımla ilgili şöyle konuştu: Me Nokta Ali komedi filmi. İzleyicinin çok seveceğini düşünüyorum. Bu güzel projenin yapımcılığını Metin Tapmaz , senaryo Uğur Karakuzu 'ya ait. Özverili bir ekiple güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Emirdağ'da çekimlerini yaptığımız filmimizin vizyon tarihi pandemiden dolayı ertelenmişti. Umarım hak ettiği ilgiyi bulur.

Konusu:

Me Nokta Ali nüfus memurunun doğum kaydında ismini yanlış yazmasıyla hayata bir sıfır geride başlayan, şanssız, uğursuz aklına gelen her şeyi pat diye söyleyen, patavatsız bir gençtir. Dedesinin ölümünün ardında şehre bir hastaneye çalışmak için giden Me Nokta Ali, hastaneyi birbirine katmakla kalmayacak, bir de üzerine aşık olacaktır.

Me Nokta Ali 24 Eylül de sinemalarda vizyonda.