Mendilleri hazırlayın!

Kıvanç Tatlıtuğ'lu 'Hadi Be Oğlum' Gözlerinizi Yaşartacak!


Sinema ve ekranların yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ bu kez baba oluyor! Hem beyazperdede hem de ekranlarda sıklıkla görmeye alıştığımız yakışıklı oyuncu, Hadi Be Oğlum filmi ile iletişim sorunları olan oğlunun bakımını üstlenen bir baba olarak karşımıza çıkıyor.

Balıkçı Ali'nin büyük dramı

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir...

Yönetmenliğini Bora Egemen’in yaptığı 'Hadi Be Oğlum' filminde, Türk Sineması’nın usta isimlerinden Yücel Erten , Ali'nin babasını canlandırırken, Büşra Develi ise Leyla karakteriyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Filmin baş kahramanlarından Efe'ye ise çocuk oyuncu Alihan Türkdemir hayat veriyor.

Yapımcılığını Koray Şahin ve Fırat Parlak 'ın üstlendiği yerli dram filmi 'Hadi Be Oğlum', 16 Şubat'ta vizyonda!