Merakla beklenen bilim-kurgu filminden özel video!

Bol yıldızlı X-Men: Dark Phoenix'ten özel bir video paylaşıldı.


Başrollerde Michael Fassbender , James McAvoy ve Jennifer Lawrence gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı X-Men: Dark Phoenix'ten özel bir video paylaşıldı.

20th Century Fox bünyesinde izleyicileriyle buluşacak olan çizgi roman uyarlaması X-Men: Dark Phoenix'in konusuna kısaca göz atacak olursak: X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.

X-Men Evreni'ndeki filmlerde daha önce senarist ve yapımcı olarak karşımıza çıkan Simon Kinberg 'in bu kez yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Charles Xavier rolünde James McAvoy, Erick Lehnsherr / Magneto rolünde Michael Fassbender, Jean Grey rolünde Sophie Turner , Mystique rolünde Jennifer Lawrence, Beast rolünde Nicholas Hoult , Quicksilver olarak Evan Peters , Cyclops olarak Tye Sheridan , Storm rolünde Alexandra Shipp , Nightcrawler rolünde Kodi Smit-McPhee gibi isimler yer alıyor.

X-Men: Dark Phoenix tüm dünya ile birlikte 7 Haziran 2019'da sinemalarda olacak.