Merakla beklenen filmden yepyeni bir poster!

“İnanılmaz Aile 2” göz dolduran yeni posteriyle vizyon bekliyor.


Yılın merakla beklenen animasyon filmi “İnanılmaz Aile 2”den yepyeni bir poster yayınlandı. Filmin yeni fragmanına ise yarın kavuşacağız.

Dünyayı kurtarmaya ant içmiş ailenin yeni maceralarını anlatacak olan “İnanılmaz Aile 2”, 14 yıl önce vizyona giren ilk filmdeki seslendirme kadrosunu büyük ölçüde koruyor. İlk filmden Craig T. Nelson , Holly Hunter , Sarah Vowell , Brad Bird , John Ratzenberger ve Samuel L. Jackson seslendirme kadrosuna geri dönerken, Bob Odenkirk , Jonathan Banks , Sophia Bush ve Catherine Keener ’ı devam filminde ilk defa duyacağız. İlk filmin yönetmeni Brad Bird de bir kez daha filmin yönetmen ve senarist koltuğunda yer alıyor.

Süper güçlere sahip aile suçla savaşmaya devam ederken, süper kahramanların yasal olmaması sıkıntı yaratmaktadır. Ancak bu konudaki umut ışığı, ailenin Elastigirl lakaplı annesi Helen'dır. Helen süper kahramanların önemini kanıtlamak üzere dünyayı kurtarmakla meşgulken, evdeki işleyiş, Violet ve Dash ile birlikte evde kalan Bob'un sorumluluğundadır. Küçük Jack-Jack'in de süper güçlerinin olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte evin kontrolünü sağlamak iyice zorlaşır. Ancak yeni bir kötü dahinin incelikli planı dünyayı tehdit etmeye başlayınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalı ve tehditi savuşturmayı başarmalıdır.

“İnanılmaz Aile 2” ülkemizde 22 Haziran’da vizyona girecek.