Merakla beklenen Kabuktaki Hayalet'ten yeni fragman

Scarlett Johansson hayranları bu film için oldukça heyecanlı.


Scarlett Johansson 'in başrolünde oynadığı dünyaca ünlü Japon mangası “Kabuktaki Hayalet”e dayanan aynı adlı sinema filmi bilim kurgu hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Filmden yeni bir fragman ve fotoğraf seyircinin beğenisine sunuldu.

Johansson'e Michael Carmen Pitt, PilouAsbaek, Chin Han ve Juliette Binoche eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini Rupert Sanders üstlendi. Senaryo ise Jamie Moss , William Wheeler ve Ehren Kruger ait.

Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için  hiçbir engel tanımayacaktır. 

Kabuktaki Hayalet 31 Mart 2017'de vizyona girecek.